"Кредит під токсичні відходи“

Львівський дослідний нафтомаслозавод” взяв гроші в комерційних структур під заставу гудронів! 200 тисяч тонн токсичних відходів, які нині є на балансі “Львівського дослідного нафтомаслозаводу” можуть стати “нічийними”, себто перейти у власність місцевої громади. Власне такого розвитку подій побоюються деякі захисники довкілля у зв’язку з фінансовими труднощами підприємства та початком судової справи у Львівському господарському суді щодо визнання заводу банкрутом. Якщо їх побоювання стануть реальністю, Грибовицьку сільську раду ощасливлять 200 тисячами тонн кислих гудронів, себто майже по 100 тонн кожному грибовицькому ґазді...

Гудронна історія. Читати далі...

неділя, 1 березня 2009 р.

§ TURTLE NEWS: [WASTE] Під переробку гудронів у Грибовичах держава надаремно виділила безліч коштів, - адвокат

Під переробку гудронів у Грибовичах держава надаремно виділила безліч коштів, - адвокат
"Гудрони, які зберігаються на Грибовицькому сміттєзвалищі, безумовно необхідно переробляти. Але питання у тому, що під ці цілі вже пішло безліч коштів, а гудрони і досі там. Остерігаюся, що наміри влади щодо переробки гудронів знову будуть таким випадком", - про це у коментарі ZAXID.NET зазначив адвокат "Бюро екологічних розслідувань" Дмитро Скрильніков.
"У гудронів є власник - "Львівський дослідний нафтомаслозавод". Під гудрони вони отримали кредити майже на 13 млн грн - 1,5 млн грн в банку "Форум", 11 млн грн - ТзОВ "Техномаст". Власники отримали вигоду. То тепер, якщо держава вирішує їх проблему, то нехай завод повернуть у державну власність", - розповів адвокат.

Д.Скрильніков зазначив, що за його даними, керівники підприємства вже подали до Львівської міської ради документи на зміну цільового призначення підприємства під готельне і житлове будівництво: "Вони продають майно, а це надзвичайно ласі ділянки землі, ще й позбуваються екологічної проблеми".

Немає коментарів: