"Кредит під токсичні відходи“

Львівський дослідний нафтомаслозавод” взяв гроші в комерційних структур під заставу гудронів! 200 тисяч тонн токсичних відходів, які нині є на балансі “Львівського дослідного нафтомаслозаводу” можуть стати “нічийними”, себто перейти у власність місцевої громади. Власне такого розвитку подій побоюються деякі захисники довкілля у зв’язку з фінансовими труднощами підприємства та початком судової справи у Львівському господарському суді щодо визнання заводу банкрутом. Якщо їх побоювання стануть реальністю, Грибовицьку сільську раду ощасливлять 200 тисячами тонн кислих гудронів, себто майже по 100 тонн кожному грибовицькому ґазді...

Гудронна історія. Читати далі...

понеділок, 11 квітня 2011 р.

§ TURTLE NEWS: [WASTE] Світовий банк консультуватиме Львів по Грибовицькому сміттєзвалищі

Львів залучить досвід спеціалістів Світового банку до проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.
Про це ЗІКу 11 квітня повідомила прес-служба ЛМР.
Управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій готує попередню угоду щодо консультаційних послуг спеціалістів Світового банку. Зараз триває активна робота з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), яка попередньо зголосилась надавати місту консультаційні послуги у питаннях рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, будівництві нового полігону та переробці сміття.
«Корпорація має величезний досвід в реалізації проектів з переробки сміття, будівництва нових полігонів та рекультивації вже використаних. Ми плануємо залучити знання та досвід IFC для опрацювання низки проектів у цій сфері», – повідомив начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Сергій Кіраль.
Функції Міжнародної фінансової корпорації зосереджуватимуться на наданні юридичних консультацій та консультацій щодо формування структури проектів. Крім того, очікується надання фінансової та технічної підтримки. «Ми плануємо вже цього тижня підготувати угоду про співпрацю, а наприкінці цього або на початку наступного тижня підписати її. Також підписання цієї угоди буде детальніше обговорено на Весняному діловому форумі, який відбудеться 28-29 квітня 2011 року», – повідомив Сергій Кіраль.
http://zik.com.ua/ua/news/2011/04/11/281853

Немає коментарів: